Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglesz 16 pont, ha nem...

Meglesz 16 pont, ha nem tanulok meg 10 tételt?

Figyelt kérdés
16 pont kéne töriből a 3ashoz, és 10 tételt tudok. Inkább a többi tantárgyra szeretnék tanulni. Mi lesz, ha olyant húzok amit nem tanultam meg? A forrásból össze lehet hozni 16 pontot? Vagy az ér valamit, ha csak olvasgatom, de nem tanulom meg?
2018. jún. 4. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne menj el úgy szóbelire, hogy egy tétel is kimaradt, pláne 10. Igen, olvasgasd, az is jó.
2018. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a töri szóbeli tételek felét nem tanultam meg és pont olyat húztam, amit nem dolgoztam ki. Mondjuk annyi mázlim volt, hogy azt év vége fele vettük és még nagyjából emlékeztem rá és végül egész jól sikerült a feleletem.

De gondolj bele, mekkora esélye van annak, hogy te pont olyat húzol ki, amire már nem is igazán emlékszel és meg se tanultad..Szerintem legalább neten keress kidolgozott tételeket és olvasd át őket 1x-2x, valami csak megragad.

2018. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki van dolgozva az összes mindegy tantárgyból, csak még nagyon sok hátra van.
2018. jún. 4. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:

NE kockáztass!

Legalább 2 átolvasás legyen meg!

2018. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!