Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek be vizsgára...

Ha nem megyek be vizsgára utána még feltudom venni?

Figyelt kérdés

BME, lefagyott az oldal, ott nem tudom nézni...

Nem tudok bemenni vizsgára, de ugye nem is adtam le, tudom, hogy kell fizetni,na de mennyit? Es feltudok e venni ebből a targybol még vizsgát, ha csak így nem mentem be? (persze fizetés után)



2018. jún. 6. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még délután bejelentették, hogy tegnap este 10-től ma reggel 9-ig leáll a szerver áramszünet miatt (vizsgaidőszak közepén...), azért nem működik az oldal. Ha nem jelensz meg, akkor 5500-at kell fizetned, kivéve ha szerzel egy orvosi igazolást, hogy beteg vagy. Természetesen felvehetsz újabb vizsgát, a mostani alkalmat sem bukod el, nem csökken a vizsgaalkalmaid száma.
2018. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. jún. 6. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!