Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Ti milyen...

Érettségizők! Ti milyen suliba jártatok?

Figyelt kérdés

Úgy látom,itt gyakorin nagyon nagyon jó érettségi eredmények születtek. Én vidéki gimnáziumba járok,ami a saját kategóriájában jónak számít. Átlagosan 80 % lett az érettségim.Osztályszinten középmezőnyben vagyok,sokan gyengébbek nálam,de vannak sokkal jobbak is.


Ti,akik 90% felett írtatok majdnem mindent,budapesti elitbe jártok?? Vagy ennyire jól sikerült mindenkinek az érettségi idén?? El vagyok egy kicsit keseredve,azt hittem,hogy gyengébb lesz a felhozatal :(

Természetesen a többiekre is kíváncsi vagyok,kinek milyen lett összességében az érettségi és milyen suliba járt? :)


2018. jún. 6. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Régebbi kérdés, de most találtam rá.

Én egy vidéki gimibe járok, ami egyáltalán nem mondható erősnek, de azért bőven akadnak olyanok is, akik jogra, orvosira, mérnöknek stb mentek tovább.

Én végig kitűnő voltam, és amit esetleg úgy éreztem, hogy az iskolában bem megfelelően adtak le, annak otthon duplán nekiülten, míg nem ment olyan szinten, ahogyan az az érettségi elvárható (főleg kémiára és matekta volt ezt jellemző). De ugye nem mindenki szorgalmas ennyire , és nincs is mindenki tisztában azzal, hogy mi a követelmény az érettségire.

Nekem végül 94% magyarom és angolom, 92% matekom, 82% törim, 92% emelt biológiám és 84% emelt kémiám lett.

De az osztályomban van egy lány akinek ennél is jobb lett, igaz, neki csak 5 tárgya volt.

Szóval nem csak az elit gimiben lehet szép eredményeket elérni. Én azt vallom, hogy aki tanulni akar, az tanulni fog, teljesen mindegy hogy hova jár. Nyilván, egy emelt kémiánál hátrány, ha a suliban nincs labor , de számos videó van fent a kísérletekről az interneten is.

2018. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Orvosi a cél ezekkel az eredményekkel??
2018. júl. 22. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen igen, Szeged :)
2018. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!