Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt angol érettségi szóbeli?

Emelt angol érettségi szóbeli?

Figyelt kérdés

Holnap megyek szóbelizni. De van pár kérdésem.

Mindig szólnak, hogy ki következik vagy, hogy megyünk be?

Hány tanár van bent?

Illetve amikor bemegyek és amikor végzek akkor angolul köszönjek el vagy magyarul?


2018. jún. 7. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kint van az ajtón egy sorrend. Az első embernél szólnak, hogy mikor mehet, aztán utána már csak be kell menni, ha az előző végzett. Nálam 2 tanár volt, az egyikkel beszéltem, a másik jegyzetelt. Angolul inkább.
2018. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. jún. 7. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Van lista az ajtonal. De engem behivott az egyik tanar, szoval mondjak is a nevet altalaban.:)

Angolul koszonj! De nem gaz az sem ha magyarul, ugyse szamit bele a feleletbe az meg.:D

Nalam harman voltak bent, ketszer is szobeliztem mar emelt angolbol, es mindket alkalommal harman voltak. Ezek kozul az egyik vizsgaztat.

2018. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy ment a szóbeli?
2018. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Meglepően elég jól pedig nem azok a témákat húztam amelyeket akartam :)

Te is voltál?

2018. jún. 12. 06:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma megyek. :)
2018. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!