Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecenben melyik a legjobb...

Debrecenben melyik a legjobb koli?

Figyelt kérdés
Infó karra megyek, a Campus van legközelebb de eddig csak rosszat hallottam róla. Hova érdemes menni?
2018. jún. 9. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Én úgy hallottam, hogy a brokkoli
2018. jún. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Felszereltség tekintetében a Campus a legjobb, már amit láttam belőle szaktársam jóvoltából, sokkal jobb volt a bútorzat, mint nekünk a Kossuthban, nagyobb volt a szoba meg a tv, és légkondi is volt a szobában. Gondolom nagy eltérések nincsenek a szobákban, nagyjából ilyen lehet az összes.

A nagyobb baj inkább az, hogy ott van mellette a Lovarda (szórakozóhely és kulturális központ, nem igazi lovarda, régen volt az), a Főnix Csarnok, a Campus mellett szokott lenni a műszakis sörsátor, úgyhogy aludni nem biztos, hogy fogsz. Nekem is szaktársam odament, mert az a legjobb, aztán nem győzött panaszkodni, hogy nem tud aludni, mert kb. az ablakuk alatt buliznak.

A Kossuth kolikat lehetne talán másodiknak mondani (először az I-II, aztán a III), itt a felszereltség nem olyan jó, mint a Campusban, de nekem a tv nem hiányzott, mert itthon se nézem, a légkondit nem szeretem, ráadásul most már felwifizték az egészet (egyesben legalábbis a földszinti folyosót), így a netkábellel se kell szórakozni, kétágyas szobában voltam, elfértünk rendesen, én teljesen elégedett voltam vele. Aludni is tudtam, ha nem, az nem a kinti bulik miatt volt, hanem a szomszédék miatt, meg a folyosón valahol velünk szemben volt egy lányszoba, akik minden második héten vergődtek, aztán amikor egyszer hajnalban jó szórakozásnak találták, hogy végigkopogtatják a folyosót, és szóltak nekik, hogy jó lenne, ha felnőtt módjára viselkednének, utána a hangjukat se lehetett hallani.

Úgyhogy nekem a Kossuth tetszett, meg nekem fontos, hogy ki tudjam pihenni magam, és ez sikerült is általában. De nyilván minden embernek másak az igényei, lehet, te is jól éreznéd magad a Campusban, vagy olyan szobát kapnál, ami viszonylag csendesebb, vagy megszoknád a zajokat, stb.


Esetleg ha lesz időd, menj el Debrecenbe, nézz szét, hogy lehet eljutni egyik pontból a másikba, milyen a környék, stb. A kolikba valószínűleg nem engednek be, de ha már élőben látod, hogy mi-merre van, hátha könnyebb lesz döntened.

A kolik nevei fent vannak a koli.unideb.hu oldalon, először nézd meg őket neten, aztán ami tetszik, azt élőben is :)

2018. jún. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!