Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor rögzítik a felvi.hu-n a...

Mikor rögzítik a felvi.hu-n a felvételi pontszámokat?

Figyelt kérdés

Mesterszakra jelentkeztem, minden iratot feltöltöttem és feldolgozták, a szóbeli is megvolt már lassan 3 hete. A felvi.hu-n összpontszámnak még mindig 0 pontot ír ki, gondolom nem rögzítette még az egyetem a pontjaimat, mert a minimális 50-et biztosan elértem.

Mikor szokták rögzíteni a felvételi pontszámokat?

Ha most jelentkeztetek, nektek már rögzítették?

Ha július 25-ig, a ponthatár meghúzásááig ezt nem teszik meg, akkor mi a teendő? Járt már valaki úgy?



2018. jún. 9. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól tudom, van akinek csak a ponthatárokkal egy időben jelenik meg a pontszáma.
2018. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp várd meg a dokumentumpótlás határidejét. Hiszen addig még sokan töltenek fel olyan dokumentumokat, amik plusz pontokat adnak nekik és még nincsenek a rendszerben automatikusan.
2018. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik egyetemen a szóbeli napján, a másikon a szóbelit követő napon rögzítették a felvibe is a pontjaimat, minden felvett képzésemnél látom már a számított pontokat. Nézd meg a pontszámításnál, hogy "mire vár" a rendszer. Ott látod, hogy "intézményi rögzítés hiányzik", vagy egyéb baj is lehet.
2018. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!