Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Veletek előfordult, hogy a...

Veletek előfordult, hogy a szakdolgozatotok témája eltért attól amit valójában a szakotokon tanultatok?

Figyelt kérdés

Elmondanám mi történt velem, kiváncsi vagyok mit gondoltok erről.

Gepeszmernökire jártam, sikerült abszolvalnom januárban. Mellette egy környezetvédelmi cégnél dolgozom ahol levegovedelem a profil. A szakdolgozatomban gyakorlatilag ezt a témát dolgoztam ki szépen részletesen, viszont kevés gépészeti gondolatot tartalmaz valamint saját munkát, mégis sikerült beadnom na meg az írás kezdetén a témát el is fogadták... nem tudom eldönteni hogy ezek után a vedesen belekothetnek-e mert nem gépészmérnöki a téma (pedig olyan szempontból az hogy a kiindulás gépészeti dolog viszont nem az van kireszletezve....). Mert ha belekotnek és nem fogadjak el a védést akkor én is felelősségre vonhatom ennyi erővel az egyetemet nem? Amiért olyan témára bólintottak igent ami nem is oda illő...

Nektek van valamilyen tapasztalatotok ezzel kapcsolatban vagy valaki úgy végzett egy szakon hogy tök más területű volt a témája?


2018. jún. 9. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem valószinű hogy belekötnek. Ebből is látható, hogy a gépészmérnöki terület mennyire széleskörű.
2018. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!