Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor tudom meg az emelt...

Mikor tudom meg az emelt szóbeli pontom?

Figyelt kérdés
Ugye az írásbelire volt külön megtekintés a szobelinel viszont semmi ilyet nem közöltek.

2018. jún. 9. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anno a középszintű szóbelik tájékoztatóján mondták.
2018. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De nekem nincs ilyen,mert a közepeket tavaly leraktam :(.


Várom a további válaszokat.

2018. jún. 9. 23:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikor én októberben mentem újra írni 2 tárgyat, csak a kapott tanúsítvány alapján számolhattam vissza, hogy vajon hány pontot kaptam a szobelin
2018. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Attól félek nekem is ez lesz...


Nem értem,miért nem tudtak elmondani akkor,így meg várhatok 21.-ig .

2018. jún. 10. 01:57
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Akkor is fel van tüntetve a levélen, amit kaptál a záróértekezlet időpontja mellett egy középszintű szóbeli megnyitó időpont (annak a középszintű szóbelije, amelyik vizsgaközpontba besoroltak). Ott megtudhatod.

De vigyázz! Ezeken a helyeken előszeretettel küldik el az emeltezőket, az ismerőseim közül sokakat elküldtek. Nekem itt írt egy érettségi vizsgaelnök arról, hogy ott valóban megnézhetem az eredményeim, ezért én nem hagytam magam lepattintani, és végül meg is nézhettem a lapomat (ott volt mindenkié, csak ki kellett keresni:S)

De állítólag vannak esetek, amikor valóban nem érkeznek még meg az emelt papírok a középszintű szóbelire, bár hogy ez csak kifogás vagy tényleg így van, azt ki tudja...

Szóval légy egy kicsit erőszakos, menj oda, és remélhetőleg megtudod.

2018. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érkeztek meg a papírok, akkor ott valaki csúnya mulasztást követett el, és ezt nem csoda, hogy el akarják sumákolni.
2018. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti ,köszi a segítséget ,viszont sajnos túl gatlasos vagyok ahhoz,hogy oda pofatlankodjak :D.


Utolsó,ezt hogy érted?

2018. jún. 10. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem pofátlankodás, jár neked, hogy ott elmondják a pontjaidat. Ha el akarnak küldeni, az a pofátlanság. Úgy értem, hogy a nyitóértekezletre meg kell szerezni minden papírt. Merthogy az emeltek addigra lezárultak, tehát a papírok megvannak.
2018. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem voltam pofátlan. Udvariasan is lehet határozottnak lenni. Az meg, hogy minél előbb megtudd a vizsgaeredményeid, azt hiszem, elé motiváció:)
2018. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!