Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szóbeli érettségin...

Emelt szóbeli érettségin rajtam és a vizsgáztatókon kívül hány diák (akik felkészülnek) tartózkodik még a teremben amég felelek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Én tegnap voltam emelt szóbelin, és 2 diák volt még rajtam kívül, aki éppen dolgozta ki a tételeket, és 1 volt aki felelt.


Szóval rajtad kívűl 3 diák lesz bent.

2018. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Juujj...

Köszönöm szépen a válaszodat!

Remélem jól sikerült a vizsgád! :)

2018. jún. 10. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De hidd el, ha azért aggódsz, hogy majd rossz leszel és kiröhögnek, az biztos nem fog bekövetkezni. Kétszer emelteztem, és egyszer sem voltam képes figyelni az épp felelőre, és mások sem rám. Mindenki a saját tételének kidolgozásával lesz elfoglalva. :)

Én legutolsónak mentem be, akkor már csak ketten voltunk összesen, sőt, a végén aki előttem végzett ki is küldték, így én voltam bent egyedül (ami amúgy szabálytalan, és ha ilyet tapasztalsz szólni kell, mert egy diáknak rajtad kívül kötelező bent lennie)

2018. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Igen, attól félek, hogy mások hallani fogják a szerencsétlenkedésemet.

Sajnos elrontottam az írásbelit így esélytelen bejutnom a kívánt egyetemre, így konkrétan egy percet sem készültem a szóbelire. Most a minimum pont a cél, hogy legalább érettségim legyen és tudjak dolgozni addig, amíg nem tudok újra érettségizni.

2018. jún. 10. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:

En utolso elottikent mentem be. Ketten dolgoztak ki a tetelt eppen, valaki felelt, aztan mikor vegzett, szolt a kovetkezonek. Szoval nalam is 3 volt vegig bent, csak ugye kozben cserelodtek az emberek.:D

En is tartottam ettol, de a sajat dolgommal foglalkoztam, aztan pedig mikor feleltem, el is felejtettem, hogy a tobbiek ott vannak, izgultam is, meg ugyis ismeretlenek,teljesen mindegy volt.:)

Sok sikert!

2018. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Túl vagyok rajta és mi egyszerre 5en voltunk bent, egy felelt 4 meg dolgozta ki a sajátját :)

Nekem pont sikerült úgy mennem, hogy a 4ből 3 ismerősöm volt :D de amikor elkezdtem a felelést, el is felejtettem, hogy ők is ott vannak :D

2018. jún. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!