Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10 hónap alatt fel lehet...

10 hónap alatt fel lehet készülni 2 emelt tantárgyból?

Figyelt kérdés

Magántanárral persze..25 éves vagyok és mostanra forrt ki bennem, hogy mi is érdekel igazán. Van esélyem mostani kezdéssel, a jövő évre felkészülni emelt biológiából és történelemből?

Emellett persze már dolgozom...


2018. jún. 11. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze!!!!! Jézusom 10 hónap az rengeteg idő, anniy idő alatt kellő elhivatottsággal BÁRMIT meg lehet tanulni, bármire fel lehet készülni. Szerintem menj el érettségizni ősszel is, hogy kapj egy ízelítőt és egész nyáron tanulj rá ugy mintha akkor mennél élesben...ki tudja lehet jobban sikerül mint gondolnád :)
2018. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató választ :)

Igazából én is azt gondolom, hogy 2 tantárgy 10 hónap alatt még mindig könnyebb, mint egy egyetem. Csak valamiért szükségét éreztem a megerősítést. :D

2018. jún. 11. 21:40
 3/3 A kérdező kommentje:
*megerősítésnek
2018. jún. 11. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!