Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így taníthatnék itthon orosz...

Így taníthatnék itthon orosz nyelvet?

Figyelt kérdés
Moszkvában születtem, anyukám magyar, de sokáig nem beszéltem egyáltalán magyarul. 13 éves voltam, mikor hazaköltöztünk, itt fejeztem be az általános iskolát, a gimit pedig végig itt csináltam. Itthon szeretnék orosz tanárnak továbbtanulni de úgy hallottam, nem biztos, hogy taníthatnék így. Ez igaz?
2010. jún. 16. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miért ne taníthatnál, ha megvan hozzá a tanári diplomád???
2010. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ok miatt nem taníthatnál oroszt? Ha megszerzed a diplomát, semmi akadálya.
2010. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még régebben mondta nekem egy ismerős, hogy nem szokták szeretni az ilyeneket. Ezen én is csodálkoztam és nem értettem, miért ne lehetne, de most megnyugodtam:D
2010. jún. 16. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha elvégzed a főiskolát/egyetemet, azon belül természetesen a pedagiát, miért ne taníthatnál?


nem vagy véletlenül miskolci? engem nagyon éredekel - magánórában - az orosz

2010. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

pedagia = pedagógia

bocs

2010. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol éppen szeretik az anyanyelvi tanárokat, ott nem baj, hogy oroszos a neved. Oda meg ne menj, ahol nem fogadnak szívesen!
2010. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az aztán oroszos:D

Reménykedtem, hogy így is lehet:)

2010. jún. 16. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

persze h.taníthatsz

sőt diploma nélkül is vállalhatsz magántanárként oroszoktatást...ha nem akarsz diplomáig várni:d

2010. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem is tanithatsz, ha elvégzed az egyetemet :)

egyébként meg nagyon jo lenne, ha most a közelemben laknál, pont egy magántanárt keresek, akinél oroszul tanulhatok :) :D

2011. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!