Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állami ösztöndíj visszafizetés...

Állami ösztöndíj visszafizetési kötelezettség. Működik a mentesség, ha már volt határidő felfüggesztésem?

Figyelt kérdés
2016 nyarán záróvizsgáztam az egyetemen, 5 aktív félévet használtam el. Képzési követelményben meghatározott nyelvvizsgám nincs (amik meg vannak nem fogadják el), így az oklevelet nem kaptam meg. 2017 év elején 2 éves határidő felfüggesztést kértem felnőttképzésben folytatott nyelvi tanulmányokra hivatkozva, amit meg is kaptam, 2019 márciusáig tolódott a határidő. Természetesen ráérősen, egyáltalán nem foglalkozva a problémával a munkámra koncentráltam. Most kismama vagyok, januárban fogok szülni. A mentesség a szülésre is kiterjed. Erre hivatkozva kérhetek mentességet vagy a határidő felfüggesztés miatt ezt már nem fogják jóváhagyni? Hogy működik ez?
2018. jún. 12. 14:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!