Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi a helyzet a...

Ilyen esetben mi a helyzet a szobelin? Ujra csak azt az egy targyat kell letennem?

Figyelt kérdés

Mi van abban az esetben, ha mondjuk irasbelin megvan 40 pont magyarbol, de szobelin nem tudok semmit? Akkor is megadjak a kettes (a 40 pont az irasbeli, szobeli ponthatarnal osszesen nezve 2-es) vagy meghuznak? En ugy tudom ilyen esetben is kell tudni szobelin min. 12%-ot (5-6 pont).

Es ha ez nem jon ossze, de a tobbi megvan akkor csak ebbol a targybol kell ujra az irasbelitol letennem, vagy mindenbol? (Mar mindent mondtak)



2018. jún. 13. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szólalsz meg, megbuksz. Igen, 12% kell a ketteshez. Ha ez nem sikerül, akkor csak ebből kell újra érettségizned.
2018. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A 12% mindenképp kell,de gondolj bele, hogy milyen keveset kell ahhoz tudni,hogy meglegyen.

Magyarból ott a szöveggyűjtemény vagy a kötet, abból már eleve összeszedsz pár pontot.

2018. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azol felek pont a legjobban, mivel arra mar semmi idom nincsen. Igy is kinlodok mar 2 hete a torivel es nem tudom rendesen megtanulni, mert egyszeruen elfelejtem.


Azt hallottam, hogy ha az 5-bol 1 targy nem sikerul akkor az egesz erettsegit ujra kell csinalni, ez igaz? (Mind az 5 kotelezo targy)


Mi van akkor ha nem sikerul jol az erettsegi, de mondjuk en jobb jegyet akarok akkor csinalhatom azt, hogy egyesevel leteszem oket ujra, es nem mondjuk egybe mindent?

Konkretan arra gondolok, hogy szakmaim 2-es lett (lesz) es nekem a 4 es kellene. (Mindig jo voltam belole, de a stresszhelyzet miatt nagyon rossz lett az irasbelim.

2018. jún. 13. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!