Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit húztál emelt informatika...

Mit húztál emelt informatika szóbelin?

Figyelt kérdés

Hány pontos lett a gyakorlati részed?

Szerinted hogy sikerült a szóbeli?



2018. jún. 12. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:

72 pontos lett az írásbeli. Szóbelin az e-mail csatolmányokat húztam. Szerintem jól sikerült, kb 1 oldalt beszéltem róla, utána pedig kérdezgettek. A stressz miatt kapkodtam kicsit a gyakorlati feladatnál, de sikerült megoldani azt is.


Neked hány pontos lett az írásbeli, és mit húztál szóbelin?

2018. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A gyakorlatim 86%os lett.

A szobelin hatalmas szerencsem volt, kihuztam (szerintem) sokunk kedvenc tetelet: a szamitogep reszegysegei es azok jellemzoi. Meg meg 4 periferiat be kellett mutatnom. Ugy gondolom, jol ment, valogatni tudtam, mit mondjak bele es mit ne, hogy ne logjak ki az idobol.

2018. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatom, ha megadják az egy fellebbezett pontot, lesz 80%. Kihúztam a kedvenc tételemet: vírusok. Patentul elmondtam, megmutattam az eset oldalát a bizottságnak, egy kérdés volt, megválaszoltam, és pápá. Szerintem legalább lesz 26 pontos a szóbelim.
2018. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatim 87% lett, elméletin szoftverekre vonatkozó jogokat húztam :\, elég xar tétel, elképzelésem nincs arról hogy mennyit adnak rá. Az előadás nem sikerült fényesre, keveset kérdeztek, de abból is volt amit nem tudtam.
2018. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az én gyakorlatim 118 pontos lett, szóbelire a 2.1-es részt húztam: "Szövegek bináris tárolása, kódtáblák (ASCII és UNICODE összehasonlítása és jellemzőik)


Ma kaptam meg a szóbeli eredményt, ami 20 pont lett, így összesítve 92% lett.


Aki már tudja a végső eredményt, milyen lett?

2018. jún. 18. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatim 105 pont lett.

Szóbelin a levelezési listák, fórumokat húztam.

Az 30/30 pontos lett, úgyhogy összesítve 90% az emelt informatikám. :)

2018. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyakorlati 114 pont, szóbelin a kulcsszavas és tematikus keresőrendszereket húztat, így 30 pont lett. Összesítva 96%.
2018. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!