Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dietetika szakon első félévben...

Dietetika szakon első félévben milyen vizsgák, zh-k vannak? (Semmelweis egyetem)

Figyelt kérdés
Tárgy teljes nevére vagyok kiváncsi, és ha esetleg tudnátok mondani, akkor könyvcímekre is, amiből tanulni kell.
2018. jún. 13. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen szak nem létezik, a felvi.hu-n megtalálod a meghirdetett szakokat.
2018. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs dietetika ?
2018. jún. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, van. Jelentkeztem rá februárban. Egészségtudományi kar, ápolás és betegellátás szak, dietetika szakirány.
2018. jún. 14. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ajjaj, nagyon is, hogy van ilyen szak :) És szerencsére a legjobb barátnőm harmadéves, és kicsit kérdezősködtem nála. Azt mondta, azóta már lehet, hogy változtak kicsit, de neki ezek a tárgyak voltak: anatomia,egészség és társadalom, eü info, infokommunikácio,hivatás és világkép,közegészségtan-járványtan, latin, munkavédelem,pszicho alapjai... Egyetemen meg már azért nem teljesen úgy van, hogy mindenhez van egy könyv, és onnan kell tanulni, sokszor csak powerpointos diákból, vagy kidolgozottak keringenek a facebook csoportokban... De ami általában szokott lenni az embereknek az a Tarsoly Emil funkcionális anat, meg valamilyen anat atlasz(neki Szentágothai volt). Remélem tudtam kicsit segíteni ezzel :)
2018. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm szépen nagyon sokat segítettél! :) Lehet kicsit túlbuzgó vagyok, de ki fogom venni a tarsoly emil féle anatomiat es böngészem. Ráérek a nyáron. Meg jó érzés úgy nekiindulni, hogy tudom kb mire számítsak majd. Köszi mégegyszer! :)
2018. jún. 17. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Első két félévet tudom mondani, 13 vizsga van hivatalosan, ez embertelen mennyiség, (nekünk a BME-n csak 4 volt mérnöki szakon). És az anatómia, EKT azért elég szívatósak. Mondjuk én megnézném, hogy valaki a strandon az anatómiakönyvet bújja. Azért annyira nem jó. :D
2018. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!