Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi szóbeli minimumhoz?

Érettségi szóbeli minimumhoz?

Figyelt kérdés
Irasbeli utan mindenbol meglett a pontszamom, igy nekem most eleg a minimum pont mindenbol. Az lenne a kerdes, kb milyen szintu feletet kell adni 6-7 pontert?
2018. jún. 13. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Töriből pl.ha jól elhelyezed térben és időben az eseményeket, és esetleg ki is nyitod az atlaszod, akkor biztos találsz benne a témával kapcsolatos információt. És ezzel már bőven 6 pont felett. A forráshasználatról még nem is beszéltem... :D De egyébként van fent a neten három szóbeli mintatétel, ott látod a pontozást.
2018. jún. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdező ha tudsz még többet erről a minimumos dologról léci írd meg nekem is ez a célom :D
2018. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%ot kell elérni :) Azt akkor is eléred ha soha az életben nem találkoztál azzal a tétellel.
2018. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Engem az érdekelne,hogy magyarból ha a feladathoz nem nagyon tudok hozzászólni csak 1-2 alap dolgot,például verselemzésnél vagy a nyelvtan tételnél,de mondok egy bevezetőt pl a költő életéről,tehát látják,hogy készültem azért akkor azzal már megvan a 12%?:D Tanulok de nagyon félek,hogy valami olyan verset kapok pl amiről gőzöm sincs,vagy nyelvtannál olyan feladatot:/ így meglehet a 12%?
2018. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
biztos
2018. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Verset nem fogsz kapni. Magatól kell elemezni.
2018. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Átmentetek?
2018. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem hnap derül ki.
2018. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán megvan :)
2018. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Át bizony,és a szerencsés húzásnak köszönhetően majdnem max pontos lett,a másik pedig max pontos :D De húzhattam volna olyat,ahol a kettesért megyek...:'D
2018. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!