Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Normalis ha gimis korban tetszik nekem egy kb 10 evvel idosebb tanarom? 16/L

jún. 14. 18:35  Privát üzenet  

A válaszok
Igen

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 14. 18:38 Privát üzenet
Igen, velem is fordult már elő.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 14. 18:43 Privát üzenet
Manche Dinge nevű felhasználó válasza:

Normális. De ha kikezdesz vele, az veszélyes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 14. 18:47 Privát üzenet
Egyetértek, normális, mert ezen az érzésen sokan átesünk. De ne láss bele többet, ha végeztél és akkor még mindig tetszik, na majd akkor lehet szó bepróbálkozásról.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 14. 18:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normális, hogy a lány aki tetszik és ha beszélek vele, akkor mélyen a szemembe néz? Tudja, hogy tetszik nekem.
Tetszik egy halott ember ez normális?
Van egy lány, aki tetszik nekem. De mivel semmi érzékem a csajozáshoz itt kérek segítséget. Normális csajozós szövegekre gondolok. Segítség?
Fiúk! Előfordul, hogy bunkók vagytok azzal a lánnyal aki tetszik?
A továbbtanulás nálam eléggé aktuális. Nagyon tetszik a jogász szak, de nem tudom magamat ügyvédként elképzelni. Mitévő legyek?
Van joga egy tanárnak arra, hogy 2 oldal másolást adjon? ( igazából minden apró dologért ami neki nem tetszik ) és ha nem irom meg beír 1 eggyest minden órán ameddig meg nem...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!