Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van joga egy tanárnak arra,...

Van joga egy tanárnak arra, hogy 2 oldal másolást adjon? ( igazából minden apró dologért ami neki nem tetszik ) és ha nem irom meg beír 1 eggyest minden órán ameddig meg nem kapja . Szerintem ez nem normális!

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Imádom, hogy az összes rossz tanuló ezzel a kérdéssel jön ide fel gyakorira, hogy van e joga a tanárnak. Igen, van, te kis taknyos, amíg nem te állsz a tanári asztal másik felén, addig van joga, neked pedig kötelességed teljesíteni! Mert te vagy diák.

Ja és remélem, hogy helyesírási feladatokat kaptál, mert arra nagyon rá kell gyúrnod.

2013. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, megteheti. Ez eleg hatasos buntetes nalunk is par tanar orajan,csak nekunk 4 oldalt kell irni.
2013. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 : Nem vagyok rossz tanuló . Bocs mester hogy nem írtam hiba nélkül , majd megszakad a a szívem .
2013. máj. 9. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!