Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Óbudai egyetem Neumann...

Az Óbudai egyetem Neumann János informatikai karán körülbelül hány pont lesz a határ idén?

Figyelt kérdés
Múlt évben 350 körül volt a ponthatár. Nekem 388 pontom lenne egy jó infó szóbelivel. Ha jól sikerülni a magyar,töri is akkor 392. Kérdés hogy vajon idén is elég lesz a 388 vagy tanuljam meg azt a plusz 60 tétel azért az 5 pontért?

2018. jún. 14. 21:55
 1/2 anonim válasza:

Tavaly 343 volt a ponthatár. A 388 bőven elég kell legyen, ennyit szerintem nem emelhetnek.


Üdv : Egy NIK-es :)

2018. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én viszont félek, mert nekem sajnos csak 358 lett és azt mondta egyik ismerősöm, hogy most elvileg nagyon sokat fognak emelni.
2018. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!