Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent pontosan az...

Ez mit jelent pontosan az e-felvi rendszerén belül?

Figyelt kérdés

A dokumentumoknál ezt az üzenetet adta ki a középiskolai bizonyítványom feltöltésénél: Indok: A benyújtott dokumentumból a 423/2012. (XII.29.) Korm. rend. 18. § (3) alapján tanulmányi pont nem számítható.

Az stimmel hogy mivel művészeti egyetemre és szakra jelentkeztem semmilyen többletpontot nem kapok és nem is számítható ugye ilyen bizikből. De akkor ezzel nem tudom mit csináljak hogy kell e valamit csinálni, töröljem vagy maradjon így, nemtudom


Előre is köszi!

Ja és hogyha valaki tudja azt az információt hogy mikor szokták a pontokat feltölteni az egyetemek kb azt megköszönném. Vagy hogy feltöltik e egyáltalán a ponthirdetés előtt.



#egyetem #oktatás #pontszám #e-felvételi #pontsazmmitas #ponthirdestes #dokumentumok feltoltese
2018. jún. 16. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel semmit, csak egy tényközlés volt. Július 25 körül van a ponthatárok kihirdetésének napja, előbb nem tudod meg.
2018. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm! :) a Ponthatárt azt tudom hogy mikor de kapunk pontokat ami kvázi úgy független attól a határtól, azt az egyetem tölti fel a rendszerbe.
2018. jún. 16. 13:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Akarom mondani van a határ meg előtte látunk egy pontszámot ami az e-felvi rendszerén és júli 25 derül ki hogy elég e, vagy nem?
2018. jún. 16. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem látod előtte.
2018. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kár, csak azért gondoltam mert annó a képzőn láttam még az sms-ek előtt.
2018. jún. 16. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!