Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez vajon a lehúzásra mehet ki?

Ez vajon a lehúzásra mehet ki?

Figyelt kérdés
Nemrég oktatót váltottam akinél már 10 órát levezettem..Kérdeztem tőle hogy hányszor 10 óra lesz amire azt mondta hogy nem tudja..Már bőven megvan az első 40 órám és az 580 km..Én mondtam neki hogy nem tudok sok órát venni (10 órákra gondolok) mert sajnos nem keresek annyit hofy én havonta 40 ezer mínuszból induljak..Azt mondta az autót jól kezelem..
2018. jún. 17. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Ha megvannak a feltételek a vizsgára, akkor csak rajtad múlik, hogy mikor mész; szólsz az oktatónak, hogy intézzen időpontot, neki pedig muszáj megtennie, függetlenül a tudásodtól. Ha nem hajlandó, akkor jelezni kell az iskolának.


Mivel ezt nem mondta el, meglehet, hogy a lehúzásra megy.

2018. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából heti egyszer megyek a munka miatt..

Meg több alkalom egy héten nem indokolt mondta ő is..Nekem azt mondta hogy egy sötét alagútba vagyunk és még lámpánk sincs..Csak egy kis apróság,haverom nála bukott 2x holott jól vezet és még pénzt is vitt..De tanulva az előzőekből nem fogom magam hagyni lehúzni..

2018. jún. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!