Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon betudnék illeszkedni a...

Vajon betudnék illeszkedni a gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Az egri Dobó István gimibe jelentkeztem, kollégista leszek. Minden nagyon új lesz hiszen még városba is ritkán megyek. De nagyon félek tőle hogy befogadnak-e? Általánosban voltak barátaim de nagyrésze fiú volt és parázok hogy a koliba a lányokkal nem fogok túl jól kijönni vagy hogy az osztály tele lesz elkényeztetett lányokkal akik kitagadnak. De azért mégis meg kéne barátkozni az emberekkel hiszen négy évig egy közösség leszünk.

2018. ápr. 24. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán. Ha teheted menj el a gólyatáborba is, annak pont az a célja, hogy az idegen tanulókat összeismertessék egymással szórakoztató feladatokkal.
2018. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Arra számíts, hogy valamennyiőtöknek alkalmazkodnia kell a másikhoz. Én is voltam koleszos, életem egyik legjobb 4 éve volt! :)
2018. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!