Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbelin ha elakadok vagy...

Szóbelin ha elakadok vagy alig tudok valamit mondani a témához akkor auto fognak kérdezni?

Figyelt kérdés

Ugye nem lesz olyan kínos csend mint ami feleléseknél? Nagyon félek az egésztől. Rohadt nehezen jegyzem meg a dolgokat és a logikám is rossz. Ha pl.kérdeznek és nem tudom a választ mi van? Ott ülünk csendbe vagy mondjam azt hogy nem rudom és lapozunk?

Tiszta gyomoridegem van,az angolon kívül nincs olyan amitől ne tartanék


2018. jún. 17. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha elakadsz, nem tudod magadtól folytatni, akkor kérdezni fognak. Hidd el, tudni fogod, de ha nem, akkor egy másik segítő kérdéssel meg lesz oldva a dolog. Nem fogtok csendben ülni a tanárral, mert pörgetni kell a feleleteket, ha látja, hogy valami nem ment annyira, kevesebb pontot ad, aztán mentek tovább.
2018. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó oké mert ettől eléggé tartottam,hogy ott ülök a nagykutyákkal szemben és így tücsök ciripelés. Az nagyon kínos lenne.

Vannak tetelek amiknél tudok beszélni de olyan is amiről alig találtam valamit ezért szorítani kell,hogy ne azok legyenek

2018. jún. 17. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!