Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap lesz szóbelim. Nagyon...

Holnap lesz szóbelim. Nagyon félek. Tapasztalatokat megosztanátok velem? Ti is féltetek?

Figyelt kérdés

Szóval... Nem én vagyok a világ legjobb tanulója, amire valaha nagyon sokat tanultam, és a mai napig foglalkozom vele az a német, az informatikát meg használom.

Úgy érzem, nem tudok semmit, jó nem tanultam olyan sokat rá, de azt gondolom, hogy talán eleget tudok...

Nem tudom. Még a német miatt is parázom, pedig az az, amit tutira tudok, ott csak az van, hogy egy két téma nem tetszik, de ennyi.

Most már nem kezdem el átnézni az tételeket, nem is lenne sok értelme talán.

Mit tudtok tanácsolni? Van, aki szintén holnap szóbelizik?



2018. jún. 17. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak 25-től leszek valamikor, de ne izgulj. Magyarból ott lesz előtted a szöveggyűjtemény, töriből az atlasz. Ha megakadsz, kérdezni fognak, pörgetik a feleleteket. A felkészülési idő alatt át tudod gondolni, hogy mi alapján építed fel a feleletet, jó, ha már úgy mész oda, hogy mindegyik tételről tudod, mik azok, amiknek mindenképp szerepelniük kell bennük. Hajrá, nem lesz vészes, hidd el.
2018. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!