Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy szóbelizzek nyelvtanból,...

Hogy szóbelizzek nyelvtanból, ha alig volt óránk?

Figyelt kérdés

10-től a nyelvtan óra kb. megszűnt létezni,vagy elkéste az óra felét a tanár,vagy ha időben jött,akkor elpletykálta a felét. Ja meg nem egyszer volt,hogy irodalom volt helyette. A füzetemnek a fele sincs betelve. Tudom,hogy egyszerű tantárgy de ránéztem a tételekre és így első gondolat,úristen ebből hogy fogok átmenni...

Érdemes még átnézni azokat is vagy maradjak az eddigiek ismétlésénél? Irodalom,infó,töri


2018. jún. 17. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes átfutni őket. Nyisd ki a könyved és keresd meg a tételeket benne, mert benne van mind. Olvasd el párszor. Ne menj úgy szóbelire, hogy egyikhez se tudsz hozzászólni.
2018. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh a könyv jó ötlet. Már el is felejtettem,hogy van olyanunk nyelvtanból
2018. jún. 17. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Magadra vagy utalva, sajnos a vizsgáztatót ez nem érdekli. Nálunk a tanár talán pár órát jött be tavaly aki az adatbázist tanította (volna).

Az osztályfőnök meg azt mondta, ha nincs tanár akkor tanuljatok netről. Ha valaki megbukik ebből a tárgyból, akkor az egész szakból megbukunk és évismétlés.

Szóval erősen ajánlom, hogy nagyon alaposan tanulj meg mindent, ne hagyatkozz a tanárra.

2018. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyébként a zanza.tv-t tudom javasolni, nekünk is nagyon kevés nyelvtanóránk volt, de azoknak a felét is elökörködték az osztálytársaim. Én szerdán szóbelizek, és perpillanat onnan tanulok. Tény, hogy az irodalomtételekhez kicsit kevés, legalábbis ha sok pontot akarsz, akkor biztos kell még anyag, de a nyelvtanhoz szerintem tökéletes. :)
2018. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!