Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azok, akik olyan egyetemi...

Azok, akik olyan egyetemi szakon terveznek tanulni, amelyről köztudott a nehéz elhelyezkedési lehetőség, nem aggódnak, hogy mi lesz a jövőben?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
20 évvel ezelőtt jelentkeztem olyan szakra, amiről kérdezgették, hogy hogy fogok ezzel elhelyezkedni. Az igazság az, hogy én soha nem akartam elhelyezkedni. Én dolgozni és pénzt keresni akartam, miközben olyan dolgot csinálok, amit szeretek. Eddig soha nem volt gondom a megélhetéssel.
2018. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Általában az ember ugy választ hogy nem az érdekli mennyit D nehéz elhelyezkedni hanem hogy ő igenis azt akarja csinálni egy életen keresztül
2018. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már benne is vagyok a jövőben. Nekünk nyílt napon azt mondták el lehet vele helyezkedni könnyen, de a valóság sajnos nem ez. Az en BSc-mel videken, tapasztalat és kapcsolat nélkül halál. Elmenekülök külföldre egy időre, aztan egy másfajta MSc-vel próbálkozok meg szeptembertol.
2020. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!