Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az előző félévben 3as...

Ha az előző félévben 3as voltam fizikából és a mostani állás szerint 1esre állok, akkor meg tud buktatni a tanár?

Figyelt kérdés
Jeles tanuló vagyok, a fizika pedig nem a főtantárgyam. A tanártól megkérdeztem, hogy az egész évi átlagot fogja e összeadni majd osztani annyi jeggyel amennyi osztályzatom van, azt mondta, így fogja csinálni. Akkor úgy tiszta kettes átlagom van. Viszont majdnem tiszta egyesem van ebben a félévben, akkor mi van? Idegségemben nem tudtam gondolkodni és ezt nem kérdeztem meg tőle. :( Amúgy is sietett... Szerdáig meg már nem birok várni.

2018. jún. 18. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze :)
2018. jún. 18. 13:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán megbuktathat.

Mivel romló tendenciát mutatsz ezért én megbuktatnálak.

(az mondjuk érdekes, hogy jeles vagy, de a fizika ennyire nem megy)

2018. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem megy a fizika, matek, kémia. Ezek kettesek. Bár csak 2 évig lesz fizika meg kémia. Szerdán még kapok egy 3ast aktivitásra. Meg kell, hogy adja.
2018. jún. 18. 13:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh. Írt egy tanárom. Nem, nem tud megbuktatni.:D Mivel az össz átlagot elosztják annyi jeggyel ahány van. Az az szintiszta kettes vagyok.
2018. jún. 18. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!