Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki akarnak rugni a suliból?

Ki akarnak rugni a suliból?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy az első 3hét hiányzást az ofő miatt volt mert folyton csesztetett ok nélkül de nem csak engem hanem másokat is és én nem birtam!

Utána meg sokszor beteg voltam meg vizsgálatokra kellet mennem most meg elvan törve a lábam már több mint 1honapja és az év záróra sem mentem el igy!

az ofő szólt hogy anyámnak be kell mennie az igazgatóhoz hogy hogyan tovább meg a bizonyitványért hanem megy be akkor az ofö küld mindent a gyámügynek!!

Sok tantárgyból buktam meg rengeteg hiányzás van de mind igazolva, 9osztályos vagyok!

Kérdésem hogy ha nem megy be a szülö akkor a gyámügynek mit küldenek és mit csinál a gyámügy?

Még tanköteles vagyok augusztus 27ig!



2018. jún. 18. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Menjen be a szülő, te pedig kapd össze magad, ha nem szalag mellett akarsz dolgozni a következő 50 évben!
2018. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megvonják a családit téged meg védelembe vesznek.


Amúgy meg a törött láb nem indok arra hogy ennyit hiányozz.

2018. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sok tárgyból buktál így osztályt kell ismételned. A sok hiányzás csak ront a helyzeten. Szeptember 1-től nem vagy tanköteles így simán kirakhatnak a suliból.


Javaslom keress egy gyengébb iskolát vagy esti tagozatos sulit. Úgy néz ki hogy nem bírod a streszt. Lesznek még csalódásaid az életben, munkaerőpiacon.

Az hogy "csesztet az ofő" még nem indok a hiányzásra.

2018. jún. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán kirúghatnak, hiszen csak abban a tanévben vagy még tanköteles, amikor betöltöd a 16-ot, tehát a szeptemberi új tanévben már nem leszel az.
2018. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!