Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak segítsétek,...

Mit csináljak segítsétek, kirúgtak a suliból, otthonról el akarnak küldeni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs iskolám, nincs pénzem, sz@rt se tudok tananyagból , itthonról el akarnak küldeni, és ilyenkor egy barátomra se számíthatok!


Ha a legrosszabb bekövetkezne /elküldenek itthonrol/ hova menjek semmi nélkül? 18/f


2011. nov. 21. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom nem hiába rúgtak ki a suliból..Lehet előbb kellett volna ezen elgondolkodni?
2011. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
szüleid kitesznek?hát annyira elszúrtad a dolgokat?semmi pénzed?arra gondoltam hogy ha van vmi pénzed akkor egy ideig hotelbe lakni.18 vagy,jeelntkezz diákmunkára és menj albiba.kortársaiddal is bérelhetnél lakást.barátaid?
2011. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Miért rúgtak ki? Mind valamelyik válaszoló is írta, gondolom nem oktalanul...
2011. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Hát, erre előbb is gondolhattál volna..

Menj egy másik iskolába, bizonyítsd be hogy tudsz te tanulni, és le tudsz érettségizni, vagy tanulj egy szakmát a szakmunkásképzőbe. A szüleid biztos nem fognak elküldeni, ha látják hogy küzdesz, és igenis akarsz egy szakmát magadnak!!

2011. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem ok nélkül, aláírom, hülye voltam, de nem tudok mit csinálni. Nem számíthatok senkire, ilyenkor nincs senki.
2011. nov. 21. 21:50
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok:beszéld rá a szüleidet hogy ne tegyenek ki.és ha kell akkor besegítesz a háznál,diákmunkázol,keresel új sulit.ehhez mit szólsz?
2011. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
bocs,3. voltam.
2011. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy jó barátot,aki befogad,állj neki melót keresni,ilyenkor bármilyen meló jó.

Vagy próbálj meg valami diákszállót,diákmunkát,vgay elmenni egy olcsó albérletbe,pár baráttal.

Nagyszüleid rokonaid nem tudnak segítenek?

2011. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Húzd meg magad, kérj bocsánatot a szüleidtől, keress másik sulit és tanulj, mint a kisangyal.

A barátaid egyébként megértem, nem történt veled semmiféle tragédia, ami miatt melletted kéne állniuk, ellinkeskedted az időd, és ezt nem nézik jó szemmel. Vagy nem is barátid, csak haverjaid, akiknek viszont nem is kell ott lenni segíteni neked mindig.

2011. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

És most akkó' hova sz*rjunk?

Ahhoz, hogy kirúgjanak a suliból, elég sok mindent kell tenni, vagy pont kb semmit, tehát maximálisan te tehetsz a dologról.

Én is kirúgnálak, mint macskát szarni, ha az egyetlen kötelességed nem tudnád teljesíteni.

Gyorsan keresel valami munkát, aztán valami albérletet, addig meg elalszol egy padon...

Majd gürizel mint állat életed végéig.

Sok boldogságot.

2011. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!