Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki eltudnà nekem èrthetően...

Valaki eltudnà nekem èrthetően magyaràzni hogy van jogsiba ez a e-learning kèpzès?

Figyelt kérdés
Elszeretnèm kezdeni a jogsit, de munka mellett nincs időm bejàrni a kresz elmèletre. Van ugye ez a tàvoktatàs interneten. Ez hogy van mennyi idő van a tanulàsra, hogy törtènik ez az egèsz?
2018. jún. 22. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Bemész az autóssuliba, ott regisztrálják az általad választott oktatási formát: tantermi/e-learning.

Először is kell hozzá egy számítógép, egy stabil internetkapcsolat, valamint fognak ajánlani böngészőket is mint pl Chrome, mert állítólag nem mind támogatja az online weboldalt. Én nemrég csináltam meg az online e-learning-et, lehet van CD-s változata is a dolognak, de arról nem tudok pontos infót.

Megadod az email címed, és a suli küld majd neked egy e-mailt amiben egy Link van, az lesz a tanulói felület. Itt regisztrálnod kell.

Miután kiküldte a suli emailen a linket 90 napig és 60 óráig hasznàlhatod az online programot tanulnásra.

Minden témakörökre van osztva az anyagot illetően. Ugrálni nem ugrálhatsz a témák között, mig be nem fejezted. Minden téma végén tesztek vannak, ami az anyag tartalmát kéri számon, majd pár sikeresen teljesített témakör után van 2-3 nagyobb témazáró teszt.

Ha az egész anyagot teljesítetted a felület küld a sulinak egy értesitést hogy mehetsz kresz vizsgára.

A maradék időben pedig lehetőséget ad külön menüpontban próbavizsgákra, összefoglaló tesztekre, ismétlésekre az online program.

Kb 26-30 óra kell hogy teljesítsd az anyagot, ha normál tempóban tudsz haladni.

2018. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!