Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik várhatók? (Iskola)

Mik várhatók? (Iskola)

Figyelt kérdés

Szeptembertől új iskola, kollégium.

8. Év végi átlagom 4.8 lett.

Elvileg lesz valami szintfelmérés majd szeptemberben az új iskolába hogy könnyebben tudjanak minket elosztani.

Matekból

Magyarból

Idegennyelvből.

Matekból az összes 8. anyagot értem. Szóval remélem nem a gyengébbik csoportba leszek..

Magyarból nem tudom mit adhatnak majd.

Idegennyelvből meg hiába lettem ötös év végén, mert csak ezeket vettük át: Bemutatkozás, család, családod bemutatása, kedvenc sport, mit csinálsz szívesen, ilyeneket.

Azért csak annyit mert 4.-8. osztályig nem volt német tanáruk. Most jött az utolsó 2 hónapba egy, ő tanított meg azokra amit felsoroltam.

Beiratkozásnál nem engedték az angol nyelvet, mert én eddig németet tanultam..

De németből is ugyan úgy állok szinte mint angolból, akkor nem mindegy?

Inkább tanulók angolt mert informatikára mentem mint németet...

Szóval:

Ami a mostani iskolámban 5. az nem olyan ötös amit kéne adni.

Mármint értitek.

Minimális tanulással értem el ötöst. Elég értelmes gyereknek gondolom magam, de a mostani iskolába semmit nem kellett tanulnom szinte, és most így középiskolába gondolom nagyon nehéz lesz.

Egy szintfelmérőn fogják elosztani a gyerekeket, de nem szeretnék a gyengébbik csoportba lenni (tudom, ha a gyengébbik csoportba vagyok jobban megy a tanulás, mert az elejétől veszünk mindent.)

Átlagban mit adhatnak?

Mármint matekból gondolom a 8. anyagból valamit?

Magyar és német?

Németből tuti a gyengébbik csoportba leszek, kivéve ha olyanok lesznek benne amiket felsoroltam.

Magyarból nem tudom mi lehet.

Mik lehetnek benne?

U.i.: Azért nem akarok a rosszabbik csoportba lenne mert így év végi 5.-el elég fura lenne a gyengébbikbe kerülni..


2018. jún. 24. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit adhatnak, meg azt sem tudom, a többi gyerek milyen szinten áll. Ne azzal foglalkozz, milyen csoportba kerülsz, hanem azzal, hogy rendesen tanulj. Gondolom, nem betonfal lesz a csoportok között. Ha a gyengébbe kerülsz, de jól teljesítesz, talán áttesznek a jobbikba, és lehet ez fordítva is. Amúgy az írásod hemzseg a helyesírási hibáktól, ezen fejlesztened kellene.
2018. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Helyesírási hibáim tényleg voltak, telefonról irok, ott pedig valamiért mindig átírja arra amit ő gondol helyesnek, pl:. Tanulok helyett tanulók. Elég gyakran csinál ilyet. Átnézni meg elfelejtettem.

Helyesírási hibáim nem nagyon szoktak lenni, sőt idegesít is ha valaki helytelenül ír.

2018. jún. 24. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!