Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos egyetemi...

Nappali tagozatos egyetemi jogviszony mellett lehet teljes munkaidős munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Jelenleg tervezem ott hagyni az egyetemet, még nincs megszüntetve a jogviszony az egyetemmel. Emellett vállalhatok bármely cégnél (vagy akárhol igazából) teljes munkaidőben munkát?



Felmerülő kérdés esetén válaszolok.


2018. jún. 25. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
8 órásban csak max. heti 1-2 nap és a hétvége, ha fel tudod így venni őket, hogy nincs egy sem vagy csak előadás pl. és arra nem muszáj bejárni. De egyébként munkáltatók szokták húzni a szájukat, ha valaki nappalisként szeretne dolgozni így, de ha ott fogod hagyni úgyis, akkor csak meg kell szüntetni a jogviszonyt és dolgozhatsz.
2018. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott fogom hagyni. Viszont ezt a jogviszony megszüntetést nem tudom hogy működik, utánna kéne járjak. Azt se tudom mennyi ideig tarthat.


A másik az, hogy milyen opciók vannak tandíj visszafizetésre, államin voltam / vagyok ha úgy vesszük. (Egybe azért elég durva lenne).


2 felevet töltöttem el egyetemen, elvileg 1 félévet kell visszafizetni, de ezt se tudom biztosra :s

2018. jún. 25. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Kérvényt kell beadni a TO-n, hogy megszüntessék a jogviszonyod. Ha az egyetem honlapján van ilyen formanyomtatvány, akkor azt, ha nincs, akkor menj be a TO-ra.


Igen, ha 2 félévet használtál, akkor 1 félévet vissza kell fizetni.

2018. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Ment a pacsi, szép napot :)
2018. jún. 27. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!