Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bele merjek így vágni? Boltvez...

Bele merjek így vágni? Boltvezetői kèpzès

Figyelt kérdés
Találtam egy iskolát, ahol 5 hònap alatt meg lehet szerezni az eladòi ès boltvezetői szakmát. Azt tudom, hogy van benne matematika, viszont èn elèggè hadi lábon állok vele... Aki esetleg vègzett ilyen tanfolyamot, azt megtudná mondani, hogy mennyire "matekos"? Mennyire nehèz?

#matematika #tanfolyam #boltvezetoi
2018. jún. 25. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy hadi lábon állsz? Fejben számolás megy?
2018. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Összeadni, kivoni, szorozni es osztani tudok. De gondolom nem ilyen egyszerű feladatok lesznek. Igazábòl azt sem tudom, hogy milyen feladatok, ugye. Csak annyit, hogy van benne matematika. Kèrdès, hogy mennyi ès mennyire bonyolult.
2018. jún. 25. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszel néhány különórát matekból és menni fog. Bízz magadban!
2018. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
azért egy 5 hónapos képzés biztos nem nehéz hisz akkor 1 éves lenne próbáld meg mit veszíthetsz?
2018. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végül elvégezted ?
2020. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!