Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek érdemes befektetni...

Szerintetek érdemes befektetni egy Boltvezetői képzés elvégzésében? Illetve boltvezetői állásinterjún ezen végzettség megléte jelent előnyt?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem, hogy a boltvezetést (főleg ha egy kisebb bolt, ahol 3-4 eladó dolgozik) nem igazán lehet tanítani... Maximum a könyvelést.

A kommunikációs készséget, türelmet, vevőorientáltságot, a többi munkás vevőorientáltságra való buzdítását, és hasonlókat inkább saját magunknak kell fejlesztenünk, és szerintem ezek azok, amik szükségesek egy bolt megfelelő irányításához.



2016. jan. 30. 19:43
 1/1 anonim válasza:
Nem hiábavaló dolog egy ilyen képzés, az exem elvégezte, én meg gyakran belenéztem az anyagba. Ráadásul sok helyen alapkövetelmény, tehát mindenképp előnyt jelent a megléte. A kérdés inkább az hogy el tudsz-e majd helyezkedni ezen a területen, mert a csinos propaganda hírekkel ellentétben én nem látom a kiskereskedelem felvirágzását pedig üzletkötőként dolgozom. Fogynak a kisboltok.
2016. febr. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!