Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanuláshoz, ha küldöm...

Továbbtanuláshoz, ha küldöm át az irataimat, hogy szólítsam meg az iskolát, mit írjak le?

Figyelt kérdés

Pécsi Tudományegyetemről volna szó. Postán már feladtam a levelet az iratokkal.

Most jönne az e-mail. Azt is bele kell írni gondolom, hogy melyik városban lévő szakra pályáztál/pályázol.


2018. jún. 27. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Mivel nem tudod kinek írsz ezért: Tisztelt Cím!

Ha személyszerint tudod kinek akkor: Tisztelt XY!. Ha már találkoztatok személyesen és többször is leveleztetek akkor pl. Kedves, Krisztina!

2018. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy hiszem nem voltam világos. Nem a megszólításról van szó, hanem, hogy mit tartalmazzon az e-mail.


Tisztelt Pécsi Tudományegyetem!

... küldöm irataimat, ami az alábbiakat tartalmazza: anyakönyvi kivonat, személyi igazolvány stb.


Így gondoltam. Csak kicsit ki kéne bővíteni, meg beleírni, hogy hová is pályázok.

2018. jún. 27. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
De mit akarsz nekik írni? Én ezt nem értem.
2018. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jelentkeztem a diplomás ápoló szakra. A neten írta, hogy miket kell postán elküldeni, és ugyan ezek e-mailen keresztül is.


Írok nekik e-mailt a csatolandó fájlokkal, akkor nem lehet üres a levél. Valami szöveg is kellene bele.

És nem tudom, hogy miket kellene beleírni.

2018. jún. 27. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!