Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazd. Men. Szakon tanulok....

Gazd. Men. Szakon tanulok. Sajnos, elblicceltem ezt az evet. Nem sikerult a gazd. Matek, angol es a pü. Nem igazan tanultam a vizsgakra. Folytathatom e az evet jovore komolyan. Be tudom e hozni es ugye igy vsuszni fogok mar? Koszi a valaszokat.

Figyelt kérdés
Elsos voltam.
2018. jún. 29. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne folytathatnád az évet komolyan? Ez egyedül rajtad áll, miért kell a mi áldásunk rá?


Azt meg, hogy csúszol-e azt te tudod kideríteni. Angollal biztos nem lesz probléma, azt meg csekkold le, hogy melyik tárgyaknak az előfeltétele a Pénzügy és a Matek. Intézményfüggő, nálunk konkrétan a Matek semmilyen más kötelező tárgynak nem volt előfeltétele, a Pénzügy azt hiszem egy tárgynak.

2018. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is tudod folytatni, de csak ha tényleg összeszeded magad. Nyáron gondold át egy kicsit, mik a céljaid az életben, mit akarsz elérni, és tekintsd az elmúlt évet tanulópénznek. Az egyetem más, mint a középiskola, nagyobb az önállóság, nagyobb fegyelmezettséget kíván, és van akinek ehhez hozzá kell szoknia. Most pihend ki magad és ess neki az egyetemnek szeptembertől normálisan!
2018. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!