Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz középszinten...

Mennyire nehéz középszinten elérni egy kettest szóbeli érettségin? Mindig is utáltam tanulni, csak arra voltam hajlandó időt fordítani ami valóban érdekelt. Írásbelijeim jók lettek töri angol 5 ös a többi tantárgy 3 as 4 es kb 0 készüléssel

Figyelt kérdés
Sosem voltam top tanuló magyarórákon nem igazán figyeltem oda, mert nem izgat a téma, viszont holnap fogok érettségizni és nem igazán tudok semmit sem.tételeket olvasgattam egyszer de kb semmi sem maradt meg belőle. Töritől kevésbé félek ott sok a segítség meg az atlasz. Irodalom-nyelvtan-informatika szint mennyire hozható 2re?

2018. jún. 25. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Nyelvtan általános iskolai anyag. irodalmon is van forrás, könyv, meg valahogy le tudsz elemezni egy verset magadtól is általános iskolai tudással is (kettesre biztosan).

Informatika gyakorlati feladatok nem mindig kapcsolódnak a tételekhez, kell tudni történelmet, gép belsejét stb. Úgyhogy ha ezeket nem tudod, szerintem ezt a tantárgyat olvasgasd leginkább.

Az alap általános iskolai tudásodtól, józan paraszti eszedtől, a tételek nehézségétől, és a tanáraid kedvességétől is függ átmehetsz e kettessel tanulás nélkül.


Mindenképp olvass el annyi tételt amennyit csak tudsz, ha tanulni nincs is időd.

2018. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott voltál órákon és nem vagy értelmi fogyatékos (amiben az írásod alapján nem vagyok biztos) a kisujjadból ki kéne ráznod egy kettest.
2018. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!