Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges a pótfelvételihez...

Lehetséges a pótfelvételihez csatolni olyan dokumentumot, amit csatolhattam volna a sima felvételihez de nem tettem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Meggondoltam magam, hogy hova akarok menni, de már ugye nem lehet változtatni a jelentkezésen. Az egyetlen esélyem a pótfelvételi, amihez viszont az kell, hogy ne vegyenek fel egyik megjelölt helyre sem.

Lehetséges, hogy a dokumentumok fel nem töltésével szabotáljam a saját felvételim, majd később ugyanezeket a dokumentumokat mégis megadom a pótfelvételin? (szinte biztos, hogy nem vennének fel sehova, ha nem töltöm fel a dokumentumokat)



2018. jún. 30. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetseges de a potfelveteli soran nem biztos h meghirdetik az altalad megszeretett szakot illetve a potfelvetelin felvetelt nyertek csak fizetos szakra jelentkezhetnek.
2018. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz az infot
2018. jún. 30. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is most gondoltam meg magam, de ha megtelik a szakod már most, akkor nem lesz pótfelvételin. Én idén elkezdem azt, amire most felvesznek, aztán ha megtetszik, maradok, ha pedig még mindig a másikra szeretnék járni, akkor februárban újra jelentkezem és jövő szeptembertől átmegyek.
2018. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb törölni az egészet?:D

Aztán pótfelvételizel, ha meghirdetik azt a szakot.:)

2018. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lehetséges törölni a jelentkezést ebben a fázisban :)
2018. júl. 2. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!