Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia- magyar irodalom és...

Biológia- magyar irodalom és nyelv tanár vagy óvó- és alsó tagozatos tanár?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb, mindkét helyre fel vagyok véve,melyiket válasszam?
2010. jún. 17. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt hogy?A biológiát melyik karon választhatod magyar mellé????

óvó és alsó tagozatos tanár meg nincs,mert vagy tanító,ami 1-4.osztályig,és főiskolai végzettség,vagy tanár ami felső tagozatban és középiskolában tanít és ahhoz egyetemi diploma kell.Szerintem át kéne gondolni ezt a kérdést,mert érthetetlen.

2010. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alsó tagozatos tanár =tanító

Én ezen a szakon tanulok, úgyhogy ezt ajánlanám. Már csak elfogultságból is. A műveltségterületem természetismeret, ami magában foglalja a bioszt is (és földrajz, kémia, fizika). Merem ajánlani, mert gyönyörű hivatás.


Ha valamit szeretnél megkérdezni, írj bátran ide vagy privát üzenetbe.

2010. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második lennék:

Egyébként az elsőként bejelölt iskola számít, ami felvesz. Oda mehetsz beiratkozni. Engem anno 6 szakból 5-re vettek /volna/ fel a pontjaim alapján, de mivel az első egyetemen (szakon és karon) megfeleltek a pontszámaim, nem küldték tovább a papírjaimat. Így nem is válogathattam. (nem is akartam)

2010. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!