Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem, hogy elfogadja a...

Van esélyem, hogy elfogadja a kérelmem a dékán?

Figyelt kérdés

Az a történet, hogy én másod éves hallgató vagyok a debreceni egyetemen, van 2 tárgyam, amit már harmadjára vettem fel és az egyikből a 6. vizsgám se sikerült, míg a másikból a 4. nem sikerült és nincs több vizsgaalkalom ebben a félévben.


A kérdés az lenne, hogy szerintetek a dékán elfogadja azt a kérelmem, hogy ami ezekre a tárgyakra épülő tantárgyakat (1-1 db) megcsináljam párhuzamosan, ugyanabban a félévben, mint azt a kettőt?



2018. júl. 4. 09:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szeretnél benne dolgozni? Szívesen lennél biológus? Ha igen akkor fordulj a dékánhoz, ha elbocsátanak és szerinted sikerülne legkozelebb, akkor felvetelizz ujra.

De ha tudod,hogy nem tudod biologuskent elkepzelni magad, kutass mas szakma utan es kezd el, nem vagy semmirol lekesve.

20L en is debreceni egyetemre jarok.TTK

2018. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!