Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Művészeti suliban (ahol csak...

Művészeti suliban (ahol csak az ott kapott pontok számítanak) mennyi lehet a ponthatár?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra, hogy elmész, rajzolsz, festesz, portfolio, elbeszélgetés és mondjuk kapsz 180 pontot a 200-ból.

Mellette mondjuk van egy OKJ-d és egy középszintű nyelvvizsgád. Ezek beleszámítanak?

Hogyan működik ez?



2018. júl. 4. 20:06
 1/2 anonim válasza:
a nyelvvizsga sem és sajnos még a művészetis okj sem számít, ezt én sem értem, hogy miért. országos rajzversenyen elért eredményért jár pont.
2018. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, közben rájöttem, hogy nem számítják bele, pedig grafikusi OKJ-m van méghozzá, aminél nem is tudom, hogy van e közelebbi, átfogóbb művészeti előképzettség annak, aki képalkotásra megy...A nyelvvizsga meg lassan minden diplomához alapkövetelmény lesz.


Azt is tudom, hogy a pontot meg kell duplázni, így pl a 180-ból 360 lesz, de hogy az elég lesz e vagy sem, azt sajnos még mindig nem tudom. (Amúgy meg simán 400 felett lehetne a pontom...)


Azért köszi a választ! :D

2018. júl. 7. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!