Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy rosszul...

Lehetséges hogy rosszul számolták ki a pontjaimat?

Figyelt kérdés
Fel vannak töltve a dokumentumok és a rendszer nyolc ponttal kevesebbet számolt. Én kiszámoltam a felvi.hu kalkulátorral és ott annyit adott ki. Esetleg van valaki aki szintén így járt/jár? Aki tud segítsen. Köszönöm a segítséget.

2018. júl. 6. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha jól emlékszem, a kalkulátor azt írja, hogy ez megközelítő érték, szóval lehet kevesebb is. Nekem azt a pontot adta ki, amit számolt. Biztos, hogy mindent jól írtál be?
2018. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak nyelvvizsgáid feltöltötted az adatait?

Feltöltötted a 11-es és 12-es bizonyítványod oldalait?

Helyesen lettek feltöltve az érettségi százalékaid a felvi.hu adatbázisába? Nem különböznek az érettségi bizonyítványodban foglaltaktól? -> Ha különbözik, tudsz átnézést kérni, van erre egy gomb.


Egyébként nekem sem különbözik az előzetesen számított pontszámaimtól, amit a felvi kiírt számomra.

2018. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem érettségiztél újra most? Én most koppantam (3 ponttal kevesebb lett, mint amit számoltam, ami nekem jelenleg nagyon nem hiányzott), mert nekem most tanúsítványos az érettségim, de mivel tanulmányi pontokkal számolják a pontjaim, az érettségi átlagba annak az emeltjét számolja, ami a bizonyítványba is szerepel, ergo rosszabb, így lett nekem kevesebb 3 ponttal.
2018. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a kalkulátor 389 pontot írt, míg a végleges e-felvi 390-et. Azóta sem jöttem rá, mi volt a különbség oka.
2018. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Á.? :D
2018. júl. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem én R vagyok. Több rendszerben kiszámoltam és mindenhol ugyanazt a pontot mutatja.
2018. júl. 7. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem 16 pont különbség van a kettő közt. gondolom azért lehet, mert a tizenkettedikes év végim még nincsen feldolgozva, nincsen benne a rendszerben. gyanítom, hogy ilyenkor a két év végi átlag helyett az utolsó előtti súlyozott átlagával számol. amikor felhívtam az ügyfélszolgálatot ugyanezt mondták, szóval egyelőre várom, hogy feldolgozzák. Ha neked már fel van dolgozva, akkor viszont nincsen ötletem.
2018. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor megkérdezem ismerősöm, hátha neki megoldódott!
2018. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neki mégis jól számolta. Menj rá a szakra, és nézd meg részletesen, hogyan lett kiszámolva.
2018. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!