Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap vizsga és nagyon...

Holnap vizsga és nagyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Holnap lesz az utolsó vizsgám, de már nagyon ki vagyok merülve. Sokat tanultam, de úgy érzem, hogy még át kéne nézni, hogy eszembe jusson plusz beugrós és azok nem igazán mennek.. Ezt a két dolgot mára terveztem, de alig sikerült tanulni, mert állandóan rám tör a sírás..

Van B lehetőség, arra gondoltam, hogy nem jelenek meg, de nem tudom, az valószínűleg nem megoldás.


2018. júl. 8. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aludj egy-két órát és utána állj neki újra.
2018. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg már hagyd. Pihenj, nézz filmet, menj sétálni. Mostmár úgysem fog az agyad, ne fáraszd le magad még jobban.
2018. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se éri meg már rágörcsölni mégjobban. Pihenj, relaxálj. Hidd el, holnap jobban fog menni, ha ma már nem kezdesz el tanulni.

Nem megjelenni meg butaság, akkor feleslegbe menne a sok idő és energia. Gondolj arra, milyen jó lesz vizsga után.

2018. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig tisztességgel készültél nem lesz semmi gond , ahogy előttem is mondták ilyenkor már inkább lazulás legyen.
2018. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!