Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetem. Ha negyedévese...

Orvosi egyetem. Ha negyedévesen csúszna vki harmadszor és ez lenne az álma, akkor azt már "nem szabad feladni"?

Figyelt kérdés

Szóval így 9 évig tartana neki az egyetem. Két évet csúszott Anatómiával, túlélte. Most harmadév végén nem lett meg neki egy fontos szigorlat, de negyedévből szinte mindent meg tud ettől függetlenül csinálni. Az orvosi egyetem az álma, a családja még egy-két félévet ki is fizetne csak diplomája legyen (nem a szülők eröltetik az orvosit).

Mi a teendő?



2018. júl. 9. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Hát én nem erőltetném ami nem megy, arra meg főleg nem lenne lelkiismeretem hogy hagyjam hogy a szüleim fizessenek több milliót azért, mert én nem tudok megcsinálni valamit. Akkor már inkább diákhitel.
2018. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez az álma akkor nem szabad feladni!
2018. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha otthagyod, akkor még többet ki kell fizetniük a szülöknek, ugyhogy azzal sem jársz jobban.

Ezt neked kell eldöntened, hogy milyen képességed van, be tudod-e fejezni. Kérdezz utána, hogy milyen tárgyaid lesznek még. Én negyedévben mrgprobálnám már összeszedni magam, ha idáig eljutottam, nem szeretném feladni, csak ha nagyon kilátástalan a helyzetem.

2018. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Neked kell eldönteni.


Én nem adnám fel. Fel kell szívni önmagad és beleadni mindent.

2018. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy adnám fel. Kemény a suli de menni fog! Sok alvás sok tanulás! Ennél nagyobb kudarcok is várnak az életben. Csinálni kell nem feladni!!!!
2018. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
hajrá! majd kifizeti magánpraxisból a pénzt.
2018. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fel ne add már most, mikor már alig van hátra!

Még szép, hogy megcsinálnám.

2018. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Még szép, hogy csinálnám! Már nincs sok hátra, a fele már megvan. Ha az anatómiát túlélted, akkor bármit.:D Tudom, hogy sok pénz, de pl sokan mennek úgy, hogy már jártak előtte másik egyetemre, és így 2 félévet muszáj fizetniük. Szóval ez sem olyan ritka. Szerencsés vagy, hogy ilyen támogató a családod. Én semmiképp sem adnám fel, főleg nem harmadév után!

És amúgy augusztusban nem tudod megcsinálni?


Üdv: egy másodéves :)

2018. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!