Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan leszek jó szakember...

Hogyan leszek jó szakember egyetem után?

Figyelt kérdés
Jövőre másodéves leszek, de elgondolkodtam pár dolgon. Az egyetem arról szól, hogy nagy mennyiségű anyagot rövid idő alatt meg kell tanulni és arról számot adni. Ha ez meg van, utána az adott tárgyat (70%) valószínűleg nem fogod elővenni a későbbiekben a tanulmányok során. Az lenne a kérdésem, hogy nyilván az ember megtanulja, jól is levizsgázik belőle, de ha nem használja, a tudás feledésbe merül. Mire elér valaki a diplomaosztóig és munkába áll, a teljesített tárgyak tudásanyag igen megcsappan. A munkahelyen ezt hogyan kezelik?
2018. júl. 8. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Gyakornokoskodj ha van rá lehetőség.
2018. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Ahogyan az első írja, töltsd azzal a nyarat hogy keresel magadnak gyakornoki helyet ősztől!
2018. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Azt kell megtanulnod, hogy hogyan tudod hasznosítani az elméletet a gyakorlatban, szóval majd élesben fog kiderülni, mennyire vagy rátermett.
2018. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!