Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok önfenntartóvá...

Hogyan tudok önfenntartóvá válni? OkmányirodábanM

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, vidékről, szüleim anyagi helyzete miatt nem tudnánk fizetni az albérletet, ha lakásban kéne élnem egyetemi éveim alatt.

Kollégiumba szeretnék bekerülni, hogyan tudnék önfenntartóvá válni?

Okmányirodában?


2018. júl. 9. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem laksz a szüleiddel és van saját jövedelmed.
2018. júl. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom ugyanígy volt.Diákszervezetek által keresett munkát, olyat amit tanulás mellett is tud végezni, és dolgozott, plusz tanult. Albérletben lakott, több lánnyal együtt, így a költségek csökkentek.Eltartotta magát.

Mi tudtuk volna támogatni, de saját magát el akarta tartani, ezt ő élvezte, hogy önálló mindenféle téren.

Amikor hétvégén hazajött, én mindig csomagoltam neki főtt ételt, ennyiben segítettem, ezt elfogadta, de nem várta el, mert főzött is magára.De mivel a tanulás és munka sok volt egyszerre, legalább ennyiben segítettem.

Amúgy 3 évig éjszakai műszakot vállalt.Nem tudom hogy bírta, de bírta.Hétvégén mikor hazajött, folyton aludt, de nem akarta hogy pénzzel segítsük.

Okmányirodában nem tudom mit szeretnél.

Lehet van lehetőség kérni valami segélyt, támogatást, érdeklődj Polg mesteri hivatalban, vagy keresgélj neten,mások mit találtak.

2018. júl. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!