Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Németesek? Mit szòltok?

Németesek? Mit szòltok?

Figyelt kérdés

Jól értelmeztem ennek az oldalnak a céljár? A betegbiztosítást lehet vele megszüntetni?

--> [link]

(Valóban ennyi az egèsz? Elküldöm nekik és kész?)


2018. júl. 10. 01:48
 1/4 Rick Mave ***** válasza:
54%

Igen, alapjában véve ennyi. Viszont ha a weboldalukon keresztül mondod fel a betegbiztosítást (kitöltöd és ráklikkelsz az elküldésre), akkor ez pénzbe fog kerülni, ha jól értelemezem akkor €2,99 - €4,99, ill. iphone-ról vagy Android alkalmazásból csak €0,99. Itt a szöveg ehhez a weboldalukról, én csak nagyon gyorsan átfutottam:


[link]


Az elképzelhető, hogy ha kitöltöd az ürlapot és kinyomtatod magad a PDF-et és te küldöd el emailben, vagy postán, akkor nem kerül semmibe. Én nem "játszom" vele, próbáld ki. Ahogy látom nincs semmi gonosz trükközés az oldalukon (Abofalle), de azért légy résen.

2018. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezer hála és köszönet! Tanácsodra inkább elküldöm postán.
2018. júl. 10. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Igen -

"Kündigen" (felmondani)

2018. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
ahogy az első is írja: ha kitöltöd és elküldöd, akkor fizetős, pár euró. én már kipróbáltam és működik.
2018. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!