Ez normális a felvin?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Felvin a dokumentumoknál nekem még most is "feldolgozás alatt van" illetve 2 szak mellett is 0 pont van (katonaság) utána olvastam, ez azt jelenti hogy az alkalmassági eredményt még nem küldték el. Nálatok hogy van? (Főleg azoknál akiknek volt valamilyen alkalmassági)

2018. júl. 10. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De mi van feldolgozás alatt? A bizonyítványod? Mert nekem is vannak olyan ismerőseim, akiknek még mindig nem dolgozta fel a bizonyítványát. Van egy srác az osztályunkban, ő tanári alkalmasságin volt, azt hiszem, neki már fent vannak a pontok. Ne aggódj amúgy, 11-e csak a feltöltési határidő, nem a feldolgozási.
2018. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, a bizonyítvány van feldolgozás alatt
2018. júl. 10. 18:06
 3/7 flora08 ***** válasza:
Szia! Nekem is van olyan dokumentumom(felsőoktatási leckekönyv), ami feldolgozás alatt van, de csak az egyik intézménynél. A másik már kb. három hete feldolgozta. Telefonáltam az Oktatási Hivatalhoz, ott azt mondták elképzelhető, hogy a 11-e után is ezt látom majd. Felhívtam az egyetem tanulmányi osztályát, ahol azt a választ kaptam, hogy tizenegyedikéig mindenkié feldolgozás alatt lesz. Nem értem a dolgot :( Ha valamiért elutasításra kerül, már nem fogok tudni újat feltölteni, mert ma éjfélig tart a határidő. Nálam így van :/
2018. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oh:( Remélem sikerülni fog minden neked. Nekem is aki tanárira jelentkezett már rég fel lett dolgozva az alkalmassági, nálam még most se. De tele van az internet olyan kérdéssel, hogy HHK-n 0 pontot ír ki, így ez elég általános lehet gondolom
2018. júl. 11. 17:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott :) kiirta a pontom utolsó nap
2018. júl. 13. 10:09
 6/7 flora08 ***** válasza:
Ez jó hír! :) Nekem is feldolgozták, tegnap reggel már fent volt a pontszámom. Sikeres felvételit kívánok! (3-as vagyok)
2018. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm :) neked is sikeres felvételit kívánok :)
2018. júl. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!