Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség! Hogy tudok ennek...

Segítség! Hogy tudok ennek utána járni?

Figyelt kérdés

Kicsit komplikált az egész, a részleteket nem írnám le.

RÖVIDEN: Nem tudom hivatalosan behatárolni az államilag támogatott féléveimet.

Igazából egyszerű lenne, csak számoljam össze.....

De ennyire nem egyszerű.


Na most ezt hanyagoljuk.


Több helyre telefonáltam és írtam mint pl. felvi.hu, és mindenféle oktatás helyre, meg a FIR-hez is. Akárhová írok, extra zsákutcába jutok.

Senki nem akar, nem "tud" semmiféle információt adni.

Pedig a kérdés egyszerű: A nyilvántartásban mennyi államilag támogatott félévem van még?


Ilyen válaszok vannak:


Erre nem tudunk választ adni.

Nem tudunk ilyen információval szolgálni

Sajnos nem áll rendelkezésünkre semmilyen adat.

Stb.



De kérdem én: Ez miért ilyen titkos?


Majd valaki mondta, hogy csináljak ügyfélkapu regisztrációt.

Megtettem.

Ott ezt írja ki, hogy: Nem áll rendelkezésre semmilyen adat.


????????????????????????????


Most akkor mi van?


Előzőleg egy hölgy a telefonban azt mondta, hogy ne foglalkozzak az egésszel, majd az egyetem közli, ha átkerülök költségtérítésesbe.


??????????????????????????


De mi van ha pl. 4 év után van ez, és akkor már nem tudom félbehagyni, mert akkor a kib........ szerződés miatt a félbehagyottat is ki kell fizetni?


Olyan nagy titok ez? Miért nem kérhetek egy igazolást vagy bármit arról, hogy hivatalosan X félévet használtam fel, X áll még rendelkezésemre?


Volt már valaki hasonló helyzetben?


2018. júl. 14. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van ügyfélkapud, itt meg tudod nézni, eddig hány félévet használtál el:


[link]

2018. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, működik. Mindössze az oktatási azonosítót kell beírni, és listázza, hol mennyi félévet használt fel az ember.
2018. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is kipróbáltam már sok ideje, de nekem azt írja ki, hogy nem áll rendelkezésre adat.

Minden más ok.

Pl. TB vagy akármilyen ügyintézés, de ide nem ír ki semmit.

2018. júl. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!