Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok készülni angol...

Nem tudok készülni angol német középszintű érettségire? Ha igen hogy? Jobbak a hétvégi vagy délutános tanfolyamok vagy a magántanár? Vagy más opció is van?

Figyelt kérdés
Sziasztok idén előrehozott érettségit szeretnék tenni ezekből a nyelvekből. A tudásom nagyon alapszinten van mert az iskolánkban elég gyatra nyelvoktatás, németből pl minden évben más volt a tanár ők meg mindig újra kezdték az egészet. Utolsó évben ezt a két terhet le szeretném venni a vállamról még idén nyáron el végzek egy intenzív nyelvtanfolyamok A1 A2 szinten. Előre is köszönöm!
2018. júl. 17. 22:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan 4-5 őst szeretnék majd.
2018. júl. 17. 23:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, en nemet kozepbol erettsegiztem anno, nekem jol ment a nyelv szoval en vettem egy nyelvtan konyvet, azt vegig csinaltam. Meg szobelire egy ilyen "kidolgozott" tetelsort. Plusz kitoltottem az osszes elozo evi erettsegit:)

Szerintem jo otlet az intenziv tanfolyam! Talan egy-ket honappal erettsegi elott, ha megengedheted magadnak en mennek magantanarhoz. Sokat tud segiteni, specifikusan arra keszitene fel, ami az erettsegin var rad, meg a szobelit is gyakorolhatnatok:) (en igy csintaltam angol elott es nekem bevalt).

Sok sikert!:)

2018. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!